Leczenie w Dentaforte


Dentaforte historia firmy

W gabinecie stomatologicznym Dentaforte oferowana jest bardzo szeroka gama zabiegów profilaktyczno-leczniczych. Na każdym etapie postępowania diagnostyczno-terapeutycznego panuje zasada "pacjent jest najważniejszy".

Wszystkie zabiegi wykonywane są z należytą starannością, za zgodą uświadomioną pacjenta oraz zgodnie z obecnymi standardami stomatologicznymi w oparciu o elementarz ergonomii. Służą temu profesjonalne przygotowanie zespołu jak również instrumentarium i urządzenia medyczne niezbędne do osiągnięcia tego celu: mikroskop stomatologiczny, lupy stomatologiczne, endometr, mikrosilnik endodontyczny, system Sonic Fill, skaler ultradźwiękowy, piaskarka, nóż elektrochirurgiczny - kauter, fizjodyspenser implantologiczny, wstrząsarka do materiałów, irygator, etc.

W trosce o pacjenta w gabinecie stomatologicznym Dentaforte spełniane są wszystkie wymogi dezynfekcyjno-sterylizacyjne regularnie sprawdzane przez odpowiednie służby. Gwarantujemy osobny komplet końcówek pracujących dla każdego pacjenta.

Dentaforte łódź twoje zdrowie i uroda

© 2015 Dentaforte - Stomatologia - Twoje zdrowie i uroda